Школски спорт у Крупњу

Спортски дух Крупња и Рађевине обележен је протекле недеље -одржавањем Општинског фудбалског турнира за ученике основних школа. На такмичењу су учествовале све фудбалске секције основних школа из општине Крупањ.

Прво су се играли дуели у групама, а после су одигране и финалне утакмице. У утакмици за треће место састале су се фудбалске секције школе из Беле Цркве и Костајника. Након одличне партије, екипа Костајника је славила са 3:1 и заслужено освојила 3. место. Екипа Беле Цркве пружила је добар отпор и показала сјајан фудбал. У мечу за 1. место састале су се две најбоље екипе, школе из Завлаке и Крупња. У веома узбудљивој утакмици виђено је много лепих фудбалских потеза и фантастичних голова. На крају је славила екипа Крупња која је освојила 1. место, победом од 6:2 над сјајном екипом Завлаке која је заузела 2. место. Раније у групној фази елиминисане су секције Красаве и Дворске, које су се веома добро бориле, али мало је фалило да се настави даље. На крају ове веома лепе школске спортске манифестације, најбоље екипе, председник Спортског удружења за школски и рекреативни спорт ′′ Спорт плус „, Владимир Гачић, доделио медаље и дипломе.