Рађевац извојевао нова три бода

Стадион „Мирко Васиљевић“ у Крупњу, данас је понудио идеалне услове за идигравање новог меча у 26. колу Зонске лиге. Због здравствено-сигурносних мера тек неколицина гледалаца уживала је на крупањском градском стадиону- гдеједомаћи Рађевац угостио екипу ФК „Борац“из Лешнице. Победа Рађевца над Борцем резултатом 3 : 2 донела је нова три бода и још једну нову степеницу ближу трону зонске лиге. Бриљантна игра Рађевца у првом полувремену крунисана је са три поготкаи и то: Младен Илић са два поготка, у 35. и 39. мин. као и Благојевић у 40-ој минути. Мала доза опуштања домаћина у почетку другог пиолувремена условила је организованији приступ игре где Матић у 62. мин. и Глишић у 71. мин пиостижу два гола за Борац. Консолидовани Рађевац опет преузима иницијативу међутим резултат- до краја није промењен.

Тренутно Рађевац држи прву позицију поменуте лиге са 3 бода више од другопласиранеСлоге из Богосавца.