Fudbalski spektakl u Krupnju

Sportska Rađevina današnjim fudbalskim spektaklom beleži svoje nove stranice. Derbi između FK „Rađevac“ i FK“Sloga“iz Bogosavca, putem medija direktno je viđen u Srbiji, Regionu i Svetu. Finale pre finala za ulazak u Srpsku ligu danas je izgledalo veličanstveno u sportskom duhu i drugarskoj atmosferi. Rađevac je sa igračem manje, celo drugo poluvreme odolevao napadima gostiju da bi Mladen Ilić u 84. min. iz kaznenog udarca postigao gol za Rađevac. Tek u 90. minuti Janković postiže izjednačujući pogodak za Slogu i upisuje konačan nerešeni rezultat 1:1. O ovom susretu govorićemo i narednih dana s obzirom da još dve utakmice Rađevac deli do konačnog plasmana u Drugu Srpsku Ligu.

Događaj koji je pokazao da Krupanj ima sportsu dušu prezentovan je na zaista zavidnom nivou, kakav bi priličio mnogo većim gradovima u Srbiji.